Sportive
BRITISH TOWN İLE DİL EĞİTİMLERİNE DEVAM
  • Google+ ile paylaş
19.08.2022
TOFAŞ Spor Kulübü, Bursa'nın lider dil eğitimi kurumlarından British Town ile sponsorluk sözleşmesini 2022-2023 sezonu için yeniledi.

ING Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ, yabancı dil eğitimi için Bursa British Town ile yeni sponsorluk sözleşmesi imzaladı. Eğitime verdiği önemle hem kulüp personeline, hem de altyapı antrenör ve sporcularına yatırım yapmaya eden TOFAŞ Spor Kulübü, 2016 yılından bu yana kulübün yabancı dil eğitimi sponsorluğunu üstlenen Bursa British Town ile olan sözleşmesini 2022-2023 sezonu için de uzatırken, Mustafa V. Koç Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza töreninde TOFAŞ Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören ile British Town Fomara Şube Müdürü Ayşegül Şafak ve British Town Fomara Şube Sorumlusu Asuman Nur hazır bulundu.

Sponsorluk sözleşmesinin yenilenmesiyle ilgili açıklamalarda bulunan TOFAŞ Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören, yabancı dil eğitimi konusunda British Town’un hem kulüp antrenör ve sporcularına hem de kulüp çalışanlarına önemli katkı sağladığını dile getirerek, “Uzun yıllardır kulübümüze sağladığınız bu destekten dolayı sizlere teşekkürlerimi iletiyorum” dedi. British Town Fomara Şube Müdürü Ayşegül Şafak da “Türk basketbolunun köklü kulüplerinden olan TOFAŞ’a yeni sezonda da sponsorluk yapacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle TOFAŞ Basketbol Takımı’mıza da 2022-2023 sezonunda başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor