Sportive
TOFAŞ BASKETBOL KAMPI 15_18 KASIM’DA
  • Google+ ile paylaş
13.11.2022
Kulübümüz tarafından 15-18 Kasım 2022 tarihleri arasında Bursa’da gerçekleştirilecek olan Tofaş Basketbol Kampı için kayıtlar başladı. 2006-2015 arası doğumlu gençlerin kayıt yaptırabileceği kampa katılım için son başvuru tarihi: 14 Kasım Pazartesi!

Altyapıya yapmış olduğu yatırımlarla Türk basketbolunun köklü kulüplerinden olan Tofaş’ın 2006-2015 arası doğumlular için gerçekleştireceği Tofaş Basketbol Kampı için kayıtlar başladı. Tofaş Basketbol Okulları ve Kampları Danışmanı Murat Özyer’in koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek organizasyonda Tofaş Spor Kulübü altyapı antrenörlerinden basketbol eğitimleri alacak olan gençler; aynı zamanda maç deneyimi, A Takım oyuncularıyla söyleşiler, sporcu sağlığı ve beslenme eğitimleri, İngilizce eğitimler ve eğlenceli oyunlarla 4 gün boyunca unutulmaz bir deneyim yaşayacak. 

15-18 Kasım 2022 tarihleri arasında, kulübün Bursa’daki Mustafa V. Koç Spor Tesisleri’nde düzenlenecek Tofaş Basketbol Kampı, temel basketbol eğitimlerinin yanı sıra düzenlenecek söyleşilerle öğrencilerin mental gelişimlerine de katkı sağlayacak. Tofaş Basketbol A Takımı Kaptanı Berk Uğurlu başta olmak üzere A Takım sporcuları, öğrencilerle bir araya gelerek hem deneyimlerini aktaracak hem de soruları yanıtlandıracak. Tofaş Basketbol A Takım Fizyoterapisti Recep Lokmaoğlu, Altyapı Atletizm ve Kuvvet Antrenörü Serdar Ergök ve Medicana Bursa Hastanesi Uzman Diyetisyenlerinden Veysel Ciğerli ise sporcu sağlığı ve atletik gelişimle ilgili faydalı bilgiler paylaşacak. 

Tofaş Basketbol Kampı’na Tofaş Basketbol Okulları öğrencileri başta olmak üzere basketbol ile ilgilenen 2006-2015 arası doğumlu tüm gençler kayıt yaptırabilecektir. Basketbol kampına katılım için kontenjan sınırlı olup, son başvuru tarihi 14 Kasım Pazartesi’dir. Kayıt ve diğer detaylar hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki iletişim numarasından alabilirsiniz.

Ferudun Biçermen
Tofaş Spor Kulübü Operasyon ve Basketbol Okulları Sorumlusu
TEL:
+90 549 694 87 19
E-Mail: ferudun.bicermen@tofas.com.tr

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor