Sportive
DIMITRIOS PRIFRIS: İSTEDİĞİMİZ OYUNU SAHAYA YANSITAMADIK
  • Google+ ile paylaş
20.11.2022
Fenerbahçe Beko deplasmanında istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını belirten Başantrenörümüz Dimitrios Priftis, “2 Gün sonra Şampiyonlar Ligi’nde çok çok önemli bir karşılaşmamız var. Takımın diri kalması bizim için çok daha önemli” dedi.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 7. haftasında deplasmanda Fenerbahçe Beko’ya 82-68 mağlup olan TOFAŞ’ta Başantrenör Dimitrios Priftis karşılaşmanın ardından değerlendirmelerde bulundu.

Çok kaliteli bir takıma karşı yüksek seviyede bir maç oynadıklarını vurgulayan Priftis, “Fenerbahçe Beko maçı, milli maçlar nedeniyle lige verilen arada 15 gün sonra oynadığımız ilk maçtı. Bu süreçte sadece antrenman yaptık, maç oynama şansımız olmadı. Yüksek seviyede bitirişleri olan çok kaliteli bir takıma karşı bir maç oynadık. Fiziksel olarak da iyi durumdalar. Onlara karşı istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. 2 Gün sonra Şampiyonlar Ligi’nde çok çok önemli bir karşılaşmamız var. En azından oyuncularımızın oynama sürelerini kontrol edebildik. Bu sayede oyuncularımız diri kaldı. Salı günü çıkacağımız SIG Strasbourg maçında takımın diri kalması bizim için çok daha önemli. Fenerbahçe Beko’yu galibiyetinden dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor