Budget
TOFAŞ ŞUT GELİŞTİRME KAMPLARI’NIN ÇANAKKALE AYAĞI TAMAMLANDI
  • Google+ ile paylaş
22.01.2023
Kulübümüzün 20-22 Ocak 2023 tarihleri arasında Çanakkale’de düzenlediği Tofaş Şut Geliştirme Kampı yoğun ilgi gördü. Sporculara şut tekniklerinin geliştirilmesi için uygulamalı eğitimler verildi.

Altyapısından yetiştirdiği oyuncularla Türk basketboluna katma değer yaratmaya devam eden Tofaş Spor Kulübü’nün Türkiye çapında düzenlediği Tofaş Şut Geliştirme Kampı’nın Çanakkale ayağı 20-22 Ocak 2023 tarihleri arasında geniş katılımla gerçekleştirildi. Tofaş Basketbol Okulları Sorumlusu Ferudun Biçermen’in yönetiminde, Tofaş Spor Okulları ve Kampları Danışmanı Murat Özyer’in koordinatörlüğünde düzenlenen kamp çalışmalarına Çanakkale Tofaş Spor Okulu sporcularının yanı sıra Çanakkale’den kayıt yaptıran 2006-2015 arası doğumlu 40 öğrenci katıldı. 18 Mart Spor Salonu’nda yapılan ve 3 gün süren kampta temel basketbol eğitimleri alan sporcular, özel şut çalışmaları yaparak, şut için pozisyon alma, şut teknikleri ve doğru şut kullanabilme üzerine uygulamalı antrenmanlar yaptı.

Tofaş Spor Kulübü altyapı antrenörleri Oğuzhan Ergül ve Sezgin Yurtsever’in yanı sıra Çanakkale’deki basketbol antrenörleri Umut Aksak, Berkay Girgin, Giray Orhan, Berk Uyar ve Biyçe Yeğin’in de yer aldığı eğitimler sonunda katılım gösteren tüm sporculara başarı belgesi takdim edildi. Sporculara katılım belgeleri ve anı hediyeleri Karahallılar Çanakkale Otomotiv A. Ş. FIAT Bayi yöneticileri Fatih Yılmaz ve Alper Tolga Koçdoğan, Tofaş Spor Kulübü Altyapı Teknik Koordinatörü Samir Seleskoviç,Tofaş Spor Okulları ve Kampları Danışmanı Murat Özyer, Tofaş Basketbol Okulları Sorumlusu Ferudun Biçermen ve Çanakkale Tofaş Spor Okulu Sorumlusu Umut Aksak ve Antrenör Berkay Girgin tarafından verilirken, Çanakkale Gençlik Spor İl Müdürü Ömer Kalkan ile konaklama sponsoru Limani Otel’e kamp çalışmalarına katkılarından dolayı Tofaş Basketbol Takımı forması hediye edildi. Tofaş Şut Geliştirme Kampı’nın Çanakkale ayağı hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu. 

Tofaş Basketbol Okulları öğrencileri başta olmak üzere basketbol ile ilgilenen 2006-2015 arası doğumlu tüm gençlerin kayıt yaptırabileceği Tofaş Şut Geliştirme Kampları’nın sıradaki durağı 30 Ocak-1 Şubat 2023 tarihleri arasında Karaman olacak. Kamplara katılım için kontenjan sınırlı olup, kayıt ve diğer detaylar hakkında daha fazla bilgiyi illere göre aşağıdaki iletişim numaralarından alabilirsiniz.

KARAMAN

TARİH: 30 Ocak-1 Şubat 2023

YER: Karaman Kazım Karabekir Spor Salonu

KAYIT VE DETAYLI BİLGİ İÇİN: Coşkun Beyaz - +90 505 678 36 50

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor