Sportive
ORHUN ENE: KAYBETTİĞİMİZ İÇİN ÜZGÜNÜZ
  • Google+ ile paylaş
04.02.2023
Manisa deplasmanında ikinci çeyrekten sonra dengeli bir oyun sergilediklerini belirten Başantrenörümüz Orhun Ene, “Son 5 dakikasına önde girdiğimiz bir maçı kaybettiğimiz için üzgünüz” dedi.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 18. haftasında deplasmanda Manisa Büyükşehir Belediyespor’a 82-76 mağlup olan TOFAŞ’ta Başantrenör Orhun Ene karşılaşmayla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Son 5 dakikasına önde girdikleri bir karşılaşmayı kaybetmelerinin üzüntüsünü yaşadıklarını belirten deneyimli çalıştırıcı, “Son 5 dakikasına önde girdiğimiz bir maçı kaybettiğimiz için üzgünüz. Özellikle tecrübeli oyuncularımızın ofanstaki yanlış tercihleri ve maç boyunca yaptığımız top kayıpları maalesef maçı kaybetmemize neden oldu. Maçın özellikle ikinci periyodundan sonra dengeli bir maç oynadık, üçüncü periyotta üstünlüğü de sağladık buradaki enerjimizle. Bizim için çok önemli bir maçtı, kazanamadığımız için üzgünüz. Önümüzdeki hafta Pınar Karşıyaka karşısında daha iyi bir TOFAŞ olarak daha inançlı ve daha az hata yaparak sahaya çıkacağız” diye konuştu.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor