Budget
KAFKA YAPI'DAN TOFAŞ SPOR KULÜBÜ'NE SPONSORLUK
  • Google+ ile paylaş
15.09.2023
TOFAŞ Spor Kulübü, Bursa’nın yapıdaki teknik gücü KAFKA YAPI ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ekiplerinden TOFAŞ, 2023-2024 sezonu öncesi kulüp sponsorları arasına bir yenisini ekledi. Mavi Yeşilli kulüp, Bursa’nın yapıdaki teknik gücü KAFKA YAPI ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Mustafa V. Koç Spor Tesisleri’nde gerçekleşen imza töreninde TOFAŞ Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören ile İnşaat Mühendisi & KAFKA YAPI Kurucu Ortağı Fırat Köksal ve İnşaat Mühendisi & KAFKA YAPI Kurucu Ortağı Kayhan Özyıldırım hazır bulunurken, yeni sponsorluk anlaşmasıyla ilgili imzalar atıldı.

Bursa’da 2008 yılından bu yana İnşaat, Projelendirme ve Danışmanlık dallarında hizmet vermekte olan KAFKA YAPI’nın yeni sezon öncesinde kulübe katkı sağlayan sponsorlar arasında yer alacağını belirten TOFAŞ Spor Kulübü Genel Menajeri Tolga Öngören, imza töreninde yaptığı konuşmada “KAFKA YAPI yöneticilerine ve ekibine, kulübümüze vermiş oldukları değerli destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi. KAFKA YAPI kurucu ortakları Fırat Köksal ve Kayhan Özyıldırım da TOFAŞ Spor Kulübü’ne sponsorluk yapacak olmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, “Şehrimizin önemli spor kulüplerinden TOFAŞ ile yan yana duracak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle TOFAŞ Basketbol Takımımıza da yeni sezonda başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandılar.


KAFKA YAPI A. Ş.

2008 yılından bu yana Bursa'da çeşitli kentsel dönüşüm projeleri ve başarılı inşaat uygulamalarına imza atan KAFKA YAPI A.Ş., 2008'den bugüne gelen tecrübesiyle kaliteden ödün vermeden; İNŞAAT, PROJELENDİRME ve DANIŞMANLIK dallarında hizmet vermeye devam etmektedir. Profesyonel iş ahlakını en modern tekniklerle birleştiren ekibimiz her projede en iyiyi hedeflemektedir.

KAFKA YAPI amaçladığı hedeflere ulaşmak için; teknolojinin tüm imkanlarıyla donatılmış genç ve dinamik altyapısıyla, mesleki tecrübeleriyle, sektöre değişim ve yenilik getirmek isteyen vizyonuyla, özveriyle çalışan profesyonel iş ortaklarından güç almaktadır.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor