Sportive
ORHUN ENE: İSTEDİĞİMİZ O NOKTAYA GELECEĞİZ
  • Google+ ile paylaş
05.11.2023
Fenerbahçe Beko karşılaşması sonrası değerlendirmelerde bulunan Başantrenörümüz Orhun Ene, takımın şu an istenilen seviyede olmadığını belirterek, “Bizim iyi olmamız için daha zamana ihtiyacımız var. İstediğimiz o noktaya geleceğiz” dedi.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi 6. haftasında sahasında Fenerbahçe Beko’ya 86-95 kaybeden TOFAŞ’ta Başantrenör Orhun Ene karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu.

Ene, maç sonu değerlendirmesinde şu ifadeleri kullandı; “Karşılaşmaya istediğimiz tempoda başlayamasak da üçüncü çeyrekte o enerjiyi yaratıp iyi bir basketbol ortaya koyduk. Maalesef bu oyunumuzu maçın sonunda devam ettiremedik. Fenerbahçe gibi tecrübeli bir Euroleague takımı son bölümde bu tecrübesini kullanarak kazandı. Kendilerini tebrik ediyoruz. Bizim iyi olmamız için daha zamana ihtiyacımız var. Şu anda istenilen seviyede değiliz ama bunu düzeltmek için çalışıyoruz. İstediğimiz o noktaya geleceğiz biz. Bugün salonu dolduran bizlere destek veren tüm taraftarımıza da destekleri için teşekkür ediyorum.”

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor