Budget
TOFAŞ'TA SEZON HAZIRLIKLARI ÇANAKKALE'DE DEVAM EDECEK
  • Google+ ile paylaş
14.08.2015
Yeni sezon hazırlıklarına 3 Ağustos'ta Bursa'da başlayan TOFAŞ, ikinci etap kamp çalışmaları için yarın Çanakkale'ye hareket edecek.
Yeni sezon hazırlıklarına 3 Ağustos'ta Bursa'da başlayan TOFAŞ, ikinci etap kamp çalışmaları için yarın Çanakkale'ye hareket edecek.

Türkiye Basketbol Ligi ekiplerinden TOFAŞ, 3 Ağustos'ta Bursa'da başladığı yeni sezon hazırlıkları ilk etap çalışmasını bu akşam Atatürk Spor Salonu'nda yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Kırmızı Beyazlılar yarın sabah saatlerinde kulüp tesislerinde toplandıktan sonra ikinci etap kamp çalışmaları için Çanakkale'ye hareket edecek. 
İLK SINAV BERGAMA'DA
15-28 Ağustos tarihleri arasında Çanakkale'de sezon hazırlıklarını sürdürecek olan TOFAŞ daha sonra Bursa'ya dönerek ilk hazırlık maçlarını oynamak için Bergama'ya geçecek. 3-5 Eylül tarihlerinde Bergama'da düzenlenecek olan 2. Galenos Cup'ta Türkiye Basketbol Birinci Ligi takımlarından Best Balıkesir, Mamak Belediyesi DSİ ve Socar'la mücadele edecek olan Kırmızı Beyazlılar kalan bölümü ise Bursa'da yapacağı çalışmalarla sürdürecek.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor