Budget
ERHAN TOKER: OYUNCULARIM BİRLİKTE HAREKET ETTİ VE KAZANDIK
  • Google+ ile paylaş
20.11.2014
Eurochallenge 3. maçında deplasmanda CSM Oradea'yı mağlup eden TOFAŞ'ta Başantrenör Erhan Toker bu maç ve Royal Halı Gaziantep mücadelesi hakkında açıklamalarda bulundu.
Oradea maçına kötü Türk Telekom yenilgisi üzerine gittiklerini belirten Erhan Toker, Ankara ekibine hak etmedikleri bir şekilde kaybettiklerini belirtti. Romanya deplasmanında mutlaka kazanmaları gerektiğini söyleyen Toker, ''Eurochallenge'da matematiksel olarak şansımızı devam ettirmemiz için galip gelmemiz gerekiyordu. Bunun baskısıyla maça çıktık. Mücadeleye de iyi başlayamadık. Fakat daha sonra oyuncu ve savunma değişiklikleriyle bir seviyeye getirdik maçı. Oyuncularım ilk bölümde iyi mücadele etmedi ama daha sonraki bölümde çok iyi savaştılar ve beraber hareket ettiler. Bunun neticesinde de ilk galibiyetimizi aldık'' dedi.

''EVİMİZDE KAZANMAK İSTİYORUZ''
Türkiye Basketbol Ligi'nde cumartesi günü oynayacakları Royal Halı Gaziantep maçı hakkında da konuşan Erhan Toker, önümüzde kazanmamız gereken bir çok maç var. Bunlardan ilki Royal Halı Gaziantep. Evimizde rakip kim olursa olsun kazanmak için çıkıyoruz. Bu maça da kazanmak için çıkacağız. Zorlu mücadele öncesi takımımızda eksik oyuncu bulunmuyor. Royal Halı Gaziantep maçına hazırlanmamız için önümüzde iki gün var. Gaziantep ekibi de güçlü bir takım. Anadolu Efes ve Fenerbahçe Ülker gibi zorlu takımları yendi. Onlara da saygı duyuyoruz. Taraftarımızın desteğiyle sahadan galibiyetle ayrılacağımızı düşünüyorum'' diye konuştu.
Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor