Sportive
ÜNAL AKGÜNEL: ÇIKIŞA GEÇMEK İSTİYORUZ
  • Google+ ile paylaş
04.12.2014
Altyapıdan yetişen genç oyuncularla tecrübeli oyuncuların harmanlanmasıyla iyi bir kadro oluşturan TOFAŞ Voleybol Takımı'nda Antrenör Ünal Akgünel, Antalya'da oynayacakları Korkuteli Gençlik'i yenerek çıkışa geçmek istediklerini söyledi.

Erkekler Voleybol 2. Lig A Grubu'nda mücadele eden TOFAŞ Voleybol Takımı 6 Aralık Cumartesi günü saat 14.00'te Antalya'da Korkuteli Gençlik'e kouk olacak. Bu maç öncesinde Kırmızı Beyazlılar 3 galibiyet, 5 mağlubiyetle 8. sırada bulunuyor. TOFAŞ Voleybol Takımı Antrenörü Ünal Akgünel, her maça kazanmak için çıktıklarını söylerken, ''Sezon başından beri şanssızlıklar peşimizi bırakmadı. Bu döneme kadar sakatlıklarımız oldu. Bazı maçlarda da son hareketleri yapamadık. Bu Antalya Korkuteli Gençlik mücadelesiyle birlikte bir çıkış yakalamak istiyoruz'' dedi.

''SONUCA YANSITAMADIK''

Ligde ilk yarının bitimine üç hafta kala tüm maçları kazanmak istediklerine değinen Akgünel, ''Sırasıyla Korkuteli Gençlik, Afyon Belediye ve Anadolu Üniversitesi'yle karşılaşacağız. Öncelikli hedefimiz bu maçları kazanmak. İkinci yarıda da hedefimize ulaştıracak maçları kazanarak play-off'a kalmak istiyoruz. Geçen seneye oranla daha tecrübeli ve iyi bir ekibimiz var. Henüz bunları sonuca yansıtamadık. İnşallah bundan sonra skora da yansıtacağız'' diye konuştu.

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor