Sportive
‘FIAT ŞANSLI KÖŞE’DE SEN OLABİLİRSİN!
  • Google+ ile paylaş
11.12.2017
Trento maçı öncesi çekilişimize katıl, imzalı formamızı ve TOFAŞ-Fenerbahçe karşılaşmasını ‘FIAT Şanslı Köşe’den izleme şansı yakala.

Bursalı basketbol severler, her iç saha maçı öncesi TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulaması ve sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenecek etkinlikle, sürpriz hediyelerin sahibi olmaya devam ediyor. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde oynadığımız Anadolu Efes maçıyla uygulamaya geçen ve her hafta yenilecek olan yarışmanın üçüncüsü 7Days Eurocup’ta oynayacağımız Dolomiti Energia Trento maçımızda gerçekleşecek. Bu kez Instagram hesabımız üzerinden düzenleyeceğimiz yarışmaya doğru cevap veren taraftarlarımız arasından şanslı bir kişi, maçın devre arasında düzenlenecek çekiliş sonucu hem imzalı formamızı kazanacak hem de dilediği bir kişiyle beraber ligdeki TOFAŞ-Fenerbahçe maçımızı saha içinde ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme imkanı yakalayacak!

Yarışmanın detayları şu şekilde;

- Yarışmaya katılabilmeniz için akıllı telefonlarınızda (Android ya da iOS) TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulamasının son sürümünün yüklü olması gerekiyor.

- Uygulamayı yüklendikten ya da güncelledikten sonra menüdeki ‘İnteraktif’ sekmesinden e-mail adresiniz ile birlikte üyelik oluşturabilirsiniz.

- Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından telefonunuzun ekranına yansıyan numara (sadece bu maç için) çekiliş numaranız olacaktır. Daha önceden üye olduysanız çekiliş numaranız her maç yenileneceğinden, yarışmaya güncel şanslı numaranızla katılmanız gerekmektedir.

- Yarışmamızı bu kez resmi instagram sayfamızda (www.instagram.com/tofassporkulubu) gerçekleştiriyoruz.

- Instagram sayfamızı beğen, sorduğumuz sorunun doğru yanıtını, mobil uygulamamız üzerinden oluşturduğun şanslı numarayı hashtag yaparak (Örn: #202.433) #benimtakımımTOFAŞ etiketiyle birlikte görselin altında paylaş, FIAT Şanslı Köşe’nin sahibini belirleyecek kuraya katıl!

- FIAT Şanslı köşenin sahibi olacak taraftarımız; Trento karşılaşmasının devre arasında küp ekranda gerçekleştirilecek canlı kura çekimi sonucu belirlenecektir.

- Ekrana yansıyan numaranın sahibinin salonda bulunmaması halinde, kura tekrarlanacağından; yarışmaya katılan basketbol severlerin çekiliş anında salonda bulunması ve kazanan numarayı kulüp görevlimize bizzat belirtmesi gerekmektedir.

- Yarışmamız maç günü (13 Aralık 2017-Çarşamba) saat 16.00’da sona erecek ve doğru yanıtı verip, çekilişe katılmaya hak kazanan şanslı numaraların listesi karşılaşma öncesi sosyal medya hesaplarımızdan açıklanacaktır.

Sizi doğru yanıta götürecek ipucunu FIAT Türkiye (https://www.instagram.com/fiat_tr) InstaStory’sinde bulabilirsiniz!

Trento maçı bilet satışı için tıklayınız: http://www.biletix.com/etkinlik/UTO10/TURKIYE/tr

#benimtakımımTOFAŞ

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor