Sportive
MAÇ HEYECANI ‘FIAT ŞANSLI KÖŞE’DE!
  • Google+ ile paylaş
15.12.2017
Fenerbahçe Doğuş maçı öncesi yarışmamıza katıl, çekiliş sonucu imzalı formamızı ve TOFAŞ-Zenit St. Petersburg karşılaşmasını ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme şansı yakala.

Bursalı basketbol severler, her iç saha maçı öncesi TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulaması ve sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenecek etkinlikle, sürpriz hediyelerin sahibi olmaya devam ediyor. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde oynadığımız Anadolu Efes maçıyla uygulamaya geçen ve Trento maçımızla birlikte farklı bir boyut kazanan yarışmanın dördüncüsü Fenerbahçe Doğuş karşılaşmamızda gerçekleşecek. Bu kez resmi twitter hesabımız üzerinden düzenlenen etkinliğe katılan taraftarlarımız arasından şanslı bir kişi, maçın devre arasında düzenlenecek çekiliş sonucu hem imzalı formamızı kazanacak hem de dilediği bir kişiyle beraber 7Days Eurocup’ta 26 Aralık Salı günü oynanacak TOFAŞ-Zenit St. Petersburg maçımızı saha içinde ‘FIAT Şanslı Köşe’de izleme imkanı yakalayacak!

Yarışmanın detayları şu şekilde;

- Yarışmaya katılabilmeniz için akıllı telefonlarınızda (Android ya da iOS) TOFAŞ Spor Kulübü mobil uygulamasının son sürümünün yüklü olması gerekiyor.

- Uygulamayı yüklendikten ya da güncelledikten sonra menüdeki ‘İnteraktif’ sekmesinden e-mail adresiniz ile birlikte üyelik oluşturabilirsiniz.

- Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından telefonunuzun ekranına yansıyan numara (sadece bu maç için) çekiliş numaranız olacaktır. Daha önceden üye olduysanız çekiliş numaranız her maç yenileneceğinden, yarışmaya güncel şanslı numaranızla katılmanız gerekmektedir.

- Yarışmamızı bu kez resmi twitter sayfamızda (https://twitter.com/TofasSporKulubu) gerçekleştiriyoruz.

- Twitter hesabımızı takip et, sabitlenmiş tweet'i alıntılayarak, mobil uygulamamız üzerinden oluşturduğun şanslı numarayı hashtag yapıp (Örn: #403.204) #benimtakımımTOFAŞ etiketiyle birlikte paylaş, FIAT Şanslı Köşe’nin sahibini belirleyecek kuraya katıl!

- FIAT Şanslı köşenin sahibi olacak taraftarımız; Fenerbahçe Doğuş karşılaşmasının devre arasında küp ekranda gerçekleştirilecek canlı kura çekimi sonucu belirlenecektir.

- Ekrana yansıyan numaranın sahibinin salonda bulunmaması halinde, kura tekrarlanacağından; yarışmaya katılan basketbol severlerin çekiliş anında salonda bulunması ve kazanan numarayı kulüp görevlimize bizzat belirtmesi gerekmektedir.

- Yarışmamız maç günü (17 Aralık 2017-Pazar) saat 12.00’de sona erecektir.

#benimtakımımTOFAŞ

Tüm Hakları Saklıdır. © 2014 Tofaşspor